Kiek kainuoja NT brokerio paslaugos?

Atsakymas į vieną dažniausiai užduodamų klausimų - kokie yra brokerio paslaugų įkainiai?

3/28/2023

Vienas iš aktualiausių klausimų, pagalbininką nekilnojamojo turto klausimais - kokia jo paslaugų kaina? Trumpai aptarkime įkainius, kokias naudas gaunate dirbdami su specialistu ir kaip išsirinkti tinkamiausią specialistą.

Kokia yra NT brokerio paslaugų kaina?

Paslaugų įkainiai gali skirtis priklausomai nuo pasirinktos jų apimties, kokiame rinkos segmente ir kokį sandorį norite atlikti (ieškote atstovo parduodant parduodant būstą, pagalbos perkant ir t.t.).

Dažniausiai NT brokeriai gauna komisinius už sėkmingai atliktą sandorį. Komisiniai gali svyruoti 3-5% nuo parduodamo ar perkamo turto vertės. Nuomojant NT, standartiškai, vienkartinis mokestis tarpininkui yra lygus vieno mėnesio turto nuomos kainai.

Paslaugų kainos gali skirtis priklausomai nuo regiono, kurioje dirba brokeris, specialisto patirties bei kompetencijos.

Ar turėsiu mokėti, jei brokeris neparduos mano NT?

Dažniausiai tarpininkavimo paslaugų teikimo sutartyse būna nurodytas tik "sėkmės mokestis", t.y. komisinis už parduotą turtą, t.y. jei objekto brokeris neparduos, mokėti nereikės. Tačiau verta atidžiai perskaityti sutartį, ir įsitikinti, jog joje nėra paslėptų mokesčių už tarpininkavimo sutarties nutraukimą.

Kas įeina į tarpininkavimo paslaugų kainą?

Nekilnojamojo turto brokerio teikiamų paslaugų spektras yra labai platus ir kokių priemonių bus imamasi konkrečiu atveju priklauso nuo paslaugos, kurią norite užsisakyti.

Keletas pagrindinių dalykų, kurie būna įtraukti į NT brokerio paslaugų krepšelį:

  • Turto vertinimas: ekspertas atlieka turto vertinimą ir nustatyto realią jo rinkos vertę, taip pat suteikia rekomendacijas dėl kainodaros.

  • Rinkodaros paslaugos: NT brokeris parengia turto pardavimo ar nuomos skelbimus su profesionaliomis nuotraukomis, 3D vizualizacijomis, virtualiais turais ir kt.; reklamuoja turtą internete, spaudos leidiniuose ar naudodamasis kitomis marketingo priemonėmis.

  • Apžiūros ir atstovavimas derybose: brokeris organizuoja objekto apžiūras, atstovauja Jūsų interesus derybose su potencialiais pirkėjais;

  • Pirkimo-pardavimo sandorio organizavimas: tarpininkas parengia preliminarią pirkimo - pardavimo sutartį, padeda susitvarkyti dokumentus, reikalingus sandoriui ir atstovauja Jūsų interesus notaro biure;

  • Konsultacijos ir rekomendacijos: NT brokeriai savo klientus konsultuoja teisiniais, sutarčių sudarymo, mokestiniais klausimais.

Kodėl verta naudotis NT brokerio paslaugomis?
  • Žinios ir patirtis - NT brokeriai turi ilgametę patirtį, yra sukaupę didelį žinių bagažą ir geriausiai jaučia nekilnojamojo turto rinkos pulsą, todėl geras specialistas padės Jums nepasiklysti painiuose šios rinkos labirintuose;

  • Sutaupytas laikas - ekspertas sutvarkys sutvarkys visas sandorio detales, tokias kaip dokumentų peržiūra, apžiūrų organizavimas, bendravimas su potencialiais pirkėjais, sutarčių rengimas;

  • Rinkodaros paslaugos - profesionalus brokeris pasirūpins įtaigia objekto reklama: kokybiškomis nuotraukomis, išsamiu aprašymu ir skelbimų talpinimu lankomiausiuose portaluose;

  • Konsultacijos teisniais ir mokestiniais klausimais - nekilnojamojo turto ekspertas pakonsultuos teisiniais, sutarčių sudarymo ar mokestiniais klausimais.

  • Derybiniai įgūdžiai - kasdienė bendravimo su potencialiais pirkėjais patirtis leidžia derėtis argumentuotai ir pasiekti geriausių įmanomu rezultatų atstovaujant Jūsų interesus.

Ieškote nekilnojamojo turto brokerio Kaune ar Kauno apskrityje? Registruokitės nemokamai konsultacijai.

Užpildykite lentelę ir gaukite nemokamą NT rinkos kainos vertinimą.

Svarstote apie nekilnojamojo turto pardavimą?

Turite klausimų?

Registruokitės nemokamai konsultacijai.