Investuojantiems į NT

Nusprendus investuoti į nekilnojamąjį turtą pravers žmogus, kuris išmano rinką, pažįsta mokestinę aplinką, gali įvertinti turto atsiperkamumą ir likvidumą. Nepalikite visko sėkmei - įgūdžiai, žinios ir nuolatinis darbas užtikrina gerą rezultatą.

Išsirinkote objektą investicijai?

Pasitikrinkite, kokia reali šiandieninė jo rinkos kaina.

Kaip vyksta būsto pirkimas su NT brokeriu?

Pirmoji konsultacija

Nemokamos pirmosios konsultacijos metu išsiaiškinsime Jūsų poreikius, kainos lūkesčius, kaip skubiai norite nupirkti. Atlikus preliminarų turto rinkos kainos vertinimą aptarsime tarpininkavimo sąlygas ir sudarysime tarpininkavimo paslaugų sutartį.

Dokumentų patikra

Prieš pradedant pardavinėti turtą būtina įsitikinti, kad visi dokumentai yra tvarkingi. Jei ne - numatyti, kiek laiko užtruks jų rengimas būsimam sandoriui. Užsakysime reikiamus dokumentus nelaukę, kol pirkėjas pasibels į duris. Taip išvengsime keblių situacijų po preliminarios pirkimo – pardavimo sutarties pasirašymo. Kai kurių dokumentų rengimas gali užtrukti ir keletą mėnesių, todėl svarbu pradėti šiuos darbus kuo greičiau.

Objekto pasirodymas rinkoje

Siekiant, jog pardavimas būtų greitas ir sėkmingas, labai svarbus profesionalus jo pateikimas rinkoje. Pasirūpinsiu kokybiškomis nuotraukomis, 3D planais ir vizualizacijomis, išsamiu aprašymu. Jums nereikės rūpintis bendravimu su interesantais ir būsto apžiūromis - visą pardavimo procesą kontroliuosiu aš.

Bendravimas viso proceso metu

Nors pardavimo procesą valdysiu aš, neliksite nežinioje - nuolatos būsite informuojami apie jo eigą, progresą. Žinosite, kiek skambučių sulaukiau, kiek interesantų buvo atėję apžiūrėti turto, ką daryti, jog sulauktume daugiau susidomėjimo.

Preliminari sutartis

Atsiradus pirkėjui paruošiu preliminarią pirkimo – pardavimo arba NT rezervacijos sutartį, kurioje numatysime per kiek laiko įvyks pagrindinės sutarties pasirašymas notaro biure, kas apmokės notaro paslaugas, kokios sankcijos bus taikomos kiekvienai sutarties šaliai už jos nutraukimą ir t.t.

Notarinė sutartis

Kai kuriuos dokumentus galima užsakyti tik po preliminarios pirkimo – pardavimo sutarties pasirašymo, todėl vos ją sudarius suskubsime tvarkyti galutinius formalumus. Iškilus neaiškumams, paaiškinsiu galutinės pirkimo – pardavimo sutarties projekto niuansus, atstovausiu Jūsų interesus sandorio metu, paruošiu patalpų priėmimo - perdavimo aktą, kurį pasirašysime perduodami būsto raktus naujam savininkui.

01

02

06

03

04

05

Planuojate investuoti į nekilnojamąjį turtą?

Registruokitės nemokamai konsultacijai, kurios metu išsiaiškinsime Jūsų poreikius, finansavimo galimybes, supažindinsiu su situacija rinkoje.

Paslaugos

Kaip parduoti būstą greitai ir pelningai? Kada reikalingas NT vertinimas? Kokie mokesčiai laukia po NT pardavimo?

Atsakymai į šiuos ir kitus dažniausiai užduodamus klausimus bei patarimai, aktualūs tiek pirkėjams, tiek pardavėjams.