Paslaugos

Mano sukauptos žinios apie pardavimo procesą ir jo specifiką padės pasiekti maksimalų rezultatą, o patirtis - greitai priimti reikiamus sprendimus.

Klaidos, susijusios su nekilnojamojo turto sandoriais gali kainuoti labai brangiai, todėl mano misija - apsaugoti Jus nuo finansinių nuostolių, iššvaistyto laiko ir patirto streso klaidžiojant nekilnojamojo turto rinkos labirintuose.

Atstovavimas parduodant NT

Efektyvus NT pardavimo proceso valdymas: rinkos kainos nustatymas, sandoriui reikalingų dokumentų patikra, profesionalus objekto pateikimas rinkoje, tikslingai organizuojamos apžiūros ir Jūsų interesų atstovavimas derybų metu.

Skaityti daugiau...

Atstovavimas perkant NT

Nusipirkti naują būstą - nelengva užduotis, ypač, jei tai - pirmasis Jūsų nuosavas būstas. Patikėję šią paiešką į profesionalias rankas sutaupysite daug laiko ir išvengsite klaidų, kurias daro kiekvienas NT rinkos naujokas.

Skaityti daugiau...

Nuomininkų paieška

Investuojantiems į NT

Greitas ir sklandus nuomininkų paieškos procesas. Estetiškas ir informatyvus objekto pateikimas rinkoje, atsakinga interesantų atranka, profesionalios nuomos sutarties ir turto priėmimo - perdavimo akto parengimas.

Skaityti daugiau...

Objektyvus turto atsiperkamumo ir likvidumo vertinimas, konsultacijos mokestiniais klausimais, nereklamuojami pasiūlymai ieškantiems investicijos.

Skaityti daugiau...

Areštuoto/įkeisto bankui NT pardavimas

Norint tinkamai suvaldyti areštuoto turto pardavimo procesą, reikia ne tik specifinių žinių, bet ir gerų derybinių įgūdžių. Tokiu atveju itin svarbi patyrusio NT brokerio pagalba.

Skaityti daugiau...

NT pardavimas turint nepilnamečių vaikų

Nusprendėte parduoti būstą turėdami nepilnamečių vaikų? Jei neturite kito gyvenamosios paskirties NT, reikės gauti teismo leidimą parduoti dabartinį būstą. Palikite šiuos rūpesčius profesionalams - išvengsite klaidų ir sutaupysite daug laiko.

Skaityti daugiau...

NT paslaugos gyvenantiems užsienyje

Sutaupykite daug brangaus laiko ir atlikite nekilnojamojo turto pardavimo, įsigijimo ar nuomos sandorius Lietuvoje nuotoliniu būdu.

Skaityti daugiau...

Kiek Jūsų būstas vertas šiandien?

Nemokamas nekilnojamojo turto rinkos kainos vertinimas.

Patarimai

Kaip parduoti būstą greitai ir pelningai? Kada reikalingas NT vertinimas? Kokie mokesčiai laukia po NT pardavimo?

Atsakymai į šiuos ir kitus dažniausiai užduodamus klausimus bei patarimai, aktualūs tiek pirkėjams, tiek pardavėjams.