Jei planuojate pirkti, parduoti ar išnuomoti nekilnojamąjį turtą Lietuvoje, tačiau šiuo metu gyvenate užsienyje, nuotolinės NT brokerio paslaugos – tai, ko ieškote. Net ir tokius sudėtingus procesus kaip buto pirkimas ar pardavimas galime atlikti taip, kad į Lietuvą grįžti neprireiks.

NT paslaugos gyvenantiems užsienyje

Kiek Jūsų būstas vertas šiandien?

Nemokamas nekilnojamojo turto rinkos kainos vertinimas.

Kaip vyksta pardavimas su NT brokeriu?

Pirmoji konsultacija

Nemokamos pirmosios konsultacijos metu išsiaiškinsime Jūsų poreikius, kainos lūkesčius, kaip skubiai norite parduoti. Atlikus preliminarų turto rinkos kainos vertinimą aptarsime tarpininkavimo sąlygas ir sudarysime tarpininkavimo paslaugų sutartį.

Dokumentų patikra

Prieš pradedant pardavinėti turtą būtina įsitikinti, kad visi dokumentai yra tvarkingi. Jei ne - numatyti, kiek laiko užtruks jų rengimas būsimam sandoriui. Užsakysime reikiamus dokumentus nelaukę, kol pirkėjas pasibels į duris. Taip išvengsime keblių situacijų po preliminarios pirkimo – pardavimo sutarties pasirašymo. Kai kurių dokumentų rengimas gali užtrukti ir keletą mėnesių, todėl svarbu pradėti šiuos darbus kuo greičiau.

Objekto pasirodymas rinkoje

Siekiant, jog pardavimas būtų greitas ir sėkmingas, labai svarbus profesionalus jo pateikimas rinkoje. Pasirūpinsiu kokybiškomis nuotraukomis, 3D planais ir vizualizacijomis, išsamiu aprašymu. Jums nereikės rūpintis bendravimu su interesantais ir būsto apžiūromis - visą pardavimo procesą kontroliuosiu aš.

Bendravimas viso proceso metu

Nors pardavimo procesą valdysiu aš, neliksite nežinioje - nuolatos būsite informuojami apie jo eigą, progresą. Žinosite, kiek skambučių sulaukiau, kiek interesantų buvo atėję apžiūrėti turto, ką daryti, jog sulauktume daugiau susidomėjimo.

Preliminari sutartis

Atsiradus pirkėjui paruošiu preliminarią pirkimo – pardavimo arba NT rezervacijos sutartį, kurioje numatysime per kiek laiko įvyks pagrindinės sutarties pasirašymas notaro biure, kas apmokės notaro paslaugas, kokios sankcijos bus taikomos kiekvienai sutarties šaliai už jos nutraukimą ir t.t.

Notarinė sutartis

Kai kuriuos dokumentus galima užsakyti tik po preliminarios pirkimo – pardavimo sutarties pasirašymo, todėl vos ją sudarius suskubsime tvarkyti galutinius formalumus. Iškilus neaiškumams, paaiškinsiu galutinės pirkimo – pardavimo sutarties projekto niuansus, atstovausiu Jūsų interesus sandorio metu, paruošiu patalpų priėmimo - perdavimo aktą, kurį pasirašysime perduodami būsto raktus naujam savininkui.

01

02

03

04

06

05

Svarstote apie nekilnojamojo turto pardavimą?

Užsiregistruokite į nemokamą konsultaciją, kurios metu išsiaiškinsime Jūsų poreikius, supažindinsiu su situacija rinkoje.

Patarimai

Kaip parduoti būstą greitai ir pelningai? Kada reikalingas NT vertinimas? Kokie mokesčiai laukia po NT pardavimo?

Atsakymai į šiuos ir kitus dažniausiai užduodamus klausimus bei patarimai, aktualūs tiek pirkėjams, tiek pardavėjams.