Naujo būsto paieška susideda iš daugelio etapų, tai toli gražu nėra tik skelbimų peržiūra. Ieškantiems savarankiškai kyla daugybė klausimų, su kuriais savo darbe susiduriu kasdien.

Kreipkitės, padėsiu rasti Jūsų lūkesčius atitinkantį būstą bei objektyviai įvertinti naujojo pirkinio kainos ir kokybės santykį. Pasiūlysiu objektų, kurių nerasite skelbimų portaluose, atstovausiu derybose dėl kainos.

Atstovavimas perkant nekilnojamąjį turtą

Kiek Jūsų turtas vertas šiandien?

Nemokamas nekilnojamojo turto rinkos kainos vertinimas.

Kaip vyksta būsto paieška su NT brokeriu?

Pirmoji konsultacija

Nemokamos pirmosios konsultacijos metu išsiaiškinsime Jūsų poreikius, finansines galimybes, supažindinsiu Jus su dabartine rinkos situacija ir aptarsime bendradarbiavimo sąlygas.

Konsultacija su kredito įstaigomis

Išsiaiškinti savo finansines galimybes ir išsirinkti kreditavimo įstaigą svarbu dar paieškos proceso pradžioje. Padarę tai sutaupysite daug laiko, nes žinosite, kokį būstą tikrai galite įsigyti. Taip pat, galėsite neskubėdami įvertinti visų bankų siūlomas sąlygas (palūkanų dydį, išankstinį paskolos grąžinimą, sutarties sąlygų keitimą ir t.t.) ir pasirinkti sau tinkamiausią.

Objekto paieška

Kiekvieną dieną atliekamas Jūsų paieškos kriterijus atitinkančių pasiūlymų patikrinimas ne tik skelbimų portaluose bei socialiniuose tinkluose, bet ir vidinėse įmonės ir visų Lietuvos brokerių duomenų bazėse. Nemaža dalis būstų yra parduodami jiems dar nespėjus pasiekti skelbimų portalų. Prieiga prie vidinių duomenų bazių ir nuolatinis bendradarbiavimas su kitais nekilnojamojo turto brokeriais suteikia man galimybę pasiūlyti Jums objektus “iš po stalo” ir padidina tikimybę, kad įsigysite norimą būstą per itin trumpą laiką.

Objekto apžiūros

Ilgametė patirtis NT rinkoje leidžia greitai pamatyti ne tik objekto pliusus, bet ir minusus, kuriuos pardavėjas stengėsi paslėpti, užduoti esminius klausimus. Tinkama argumentacija derybų proceso metu padeda nusiderėti žemesnę kainą.

Preliminari sutartis

Kai išsirinksite naujus namus, paruošiu profesionalią turto pirkimo – pardavimo sutartį. Joje bus numatyta per kiek laiko įvyks pagrindinės pirkimo – pardavimo sutarties pasirašymas notaro biure, kas apmokės notaro paslaugas, kokios atsakomybės bus taikomos pardavėjui už šios sutarties nutraukimą ir t.t.

Pagrindinė sutartis

Bendradarbiavimas su NT vertintojais, notarais, paskolų brokeriais ir kitais specialistais padės įvykdyti sandorį sklandžiai ir greitai.

01

02

03

04

05

06

Svarstote apie nekilnojamojo turto pirkimą?

Užsiregistruokite į nemokamą konsultaciją, kurios metu išsiaiškinsime Jūsų poreikius, supažindinsiu su situacija rinkoje.

Patarimai

Kaip parduoti būstą greitai ir pelningai? Kada reikalingas NT vertinimas? Kokie mokesčiai laukia po NT pardavimo?

Atsakymai į šiuos ir kitus dažniausiai užduodamus klausimus bei patarimai, aktualūs tiek pirkėjams, tiek pardavėjams.