Nuomininkų paieška

Pasirūpinsiu nuomos proceso organizavimu nuo klientų paieškos ir atsakingos atrankos iki profesionalios nuomos sutarties. Teisės naudotis turtu perdavimas yra kur kas jautresnis nei turto pardavimas, todėl būtina itin atsakingai pasirūpinti savo nuosavybės apsauga.

Smalsu, už kiek išnuomotumėt savo būstą šiandieninėje rinkoje?

Nemokamas nekilnojamojo turto nuomos kainos vertinimas.

Kaip vyksta nuomininkų paieška su NT brokeriu?

Pirmoji konsultacija

Nemokamos pirmosios konsultacijos metu susipažinsiu su objektu, įvertinsiu jo mėnesinę rinkos kainą, aptarsime tarpininkavimo sąlygas ir Jūsų lūkesčius: kuriam laikui norite išnuomoti būstą, kokius reikalavimus turite nuomininkams ir t.t.

Konsultacija mokestiniais klausimais

Neturintiems patirties šioje rinkoje dažnai kyla klausimų, susijusių su mokestine aplinka. Patarsiu, kas geriau Jūsų situacijoje - įsigyti verslo liudijimą ar mokėti mokesčius pagal gautas nuomos pajamas, supažindinsiu su mokesčių lengvatomis.

Objekto pasirodymas rinkoje

Siekiant gauti geriausią nuomos kainą svarbus profesionalus objekto pateikimas rinkoje. Pasirūpinsiu kokybiškomis nuotraukomis, 3D patalpų planais ir išsamiu aprašymu. Jums nereikės gaišti laiko bendravimui su interesantais - užklausomis, telefoniniais skambučiais ir apžiūromis rūpinsiuosi aš.

Bendravimas viso proceso metu

Nors nuomininkų paieškos procesą valdysiu aš, Jūs nuolatos būsite informuojami apie progresą: kiek skambučių sulaukiau, kiek apžiūrų buvo, ką galėtume pakeisti, kad sulauktumėme didesnio susidomėjimo objektu.

Nuomos sutarties sudarymas

Atsiradus tinkamam nuomininkui paruošiu profesionalią nuomos sutartį, kurioje numatysime nuomos terminą, mokėjimų tvarką, atsakomybę už padarytą žalą patalpoms ar įrengimams, atsakomybę už sutarties nutraukimą anksčiau numatyto termino ir t.t. Turint profesionalią nuomos sutartį, prireikus bus lengviau spręsti ginčą tarpusavyje ar išsireikalauti žalos atlyginimo teisinėmis priemonėmis.

01

02

03

04

05

Svarstote, ar verta išnuomoti savo būstą?

Užsiregistruokite į nemokamą konsultaciją, kurios metu išsiaiškinsime Jūsų poreikius, supažindinsiu su situacija rinkoje ir nustatysiu preliminarią objekto nuomos kainą.

Paslaugos

Kaip parduoti būstą greitai ir pelningai? Kada reikalingas NT vertinimas? Kokie mokesčiai laukia po NT pardavimo?

Atsakymai į šiuos ir kitus dažniausiai užduodamus klausimus bei patarimai, aktualūs tiek pirkėjams, tiek pardavėjams.