Kaip parduoti butą brangiau: 7 paprasti žingsniai

Paprasti ir nebrangūs būsto atnaujinimo būdai, kurie padės parduoti greičiau bei pelningiau.

10/19/2022

Investicijos į buto remontą prieš parduodant visada atsiperka. Šiuolaikiniai pirkėjai yra linkę sumokėti daug brangiau už galimybę įsikelti į būstą nedelsiant ir išvengti kitų remonto keliamų iššūkių.

Tačiau turėkite omenyje, kad buto vertę padidins tik kokybiškas ir šiuolaikiškas remontas, kuris neabejotinai pareikalaus bent 3-6 mėnesių jūsų laiko ir nemažai finansinių išteklių. Jei šiuo metu neturite tokios galimybės, yra greitų ir nebrangių būdų pakelti buto vertę.

buto-pardavimas
buto-pardavimas

Atnaujinkite baldus. Pakeisti visą virtuvės komplektą gali kainuoti labai brangiai, tačiau jį nupoliravus ir perdažius norimą rezultatą pasieksite daug pigiau. Norint atnaujinti minkštus baldus, galima pakeisti tik jų užvalkalus, užuot keičiant vonią galite ją nušlifuoti ir perdažyti - atrodys kaip nauja.

Pakabinkite veidrodį. Vienas didelis ar keletas mažesnių veidrodžių ne tik optiškai padidins erdvę, bet ir suteiks patalpai daugiau šviesos. Pro langą besiskverbiantis natūralus šviesos srautas atsispindės veidrodyje ir taip patalpa atrodys daug šviesesnė ir jaukesnė.

Bene kiekvienas nusprendęs, jog atėjo laikas atsisveikinti su senu būstu ir perleisti jį naujiems savininkams nori padaryti tai kuo pelningiau. Neretai iškyla klausimas “Ar prieš pradedant pardavinėti butą reikia jį suremontuoti?”

Paprasti ir nebrangūs interjero pokyčiai, galintys padidinti būsto vertę tūkstančiais eurų

Perdažykite sienas ir lubas. Vien atnaujinus sienų ir lubų spalvą galite kardinaliai pakeisti kambario atmosferą. Jei jūsų interjere dominuoja ryškios, ekstravagantiškos spalvos, rekomenduoju jas perdažyti neutraliais, šviesiais tonais. Patalpa atrodys daug erdvesnė ir jaukesnė.

Apšvietimas. Senesniuose būstuose į kambarių apšvietimą buvo žiūrima gana paprastai – vienas šviestuvas visam kambariui ir tiek, tačiau gerai išplanuotas apšvietimas gali ne tik pridėti jaukumo, bet ir tapti svarbiausiu interjero elementu. Virtuvės ir vonios kambario zonos turi būti gerai apšviestos, joms puikiai tinka ryškus LED apšvietimas, o štai poilsio zonose tinka šiltesnė, ne tiesioginė ir ne tokia intensyvi šviesa. Nauja stalinė lempa ar pastatomas šviestuvas neabejotinai padės sukurti jaukią ir ramią aplinką.

buto-pardavimas-kaune
buto-pardavimas-kaune
kaip-parduoti-buta
kaip-parduoti-buta
buto-pardavimas
buto-pardavimas

Klauskite eksperto nuomonės

Prieš pradedant pardavinėti, visada verta pasikonsultuoti su nekilnojamojo turto brokeriu. Brokeriai žino, į ką pirkėjai pirmiausiai atkreipia dėmesį ir kokie pagerinimai pridėtų daugiausiai vertės.

Užsiregistruoti į nemokamą konsultaciją galite paspaudę čia.

Atnaujinkite namų tekstilę. Namų tekstilės pakeitimas – vienas paprasčiausių ir pigiausių būdų atnaujinti interjerą. Sumaniai sudėliojus spalvinę gamą galite greitai ir be didesnių išlaidų sukurti jaukumu alsuojančią aplinką. Senas, sudilusias užuolaidas pakeiskite naujomis, ant grindų patieskite minkštą kilimą. Jei sienos ir lubos yra vientisos, šviesios spalvos, prie jų galite derinti kontrastingas interjero detales. Taip kambario interjerui suteiksite žaismingumo ir jaukumo.

Mažos detalės. Vazos, gėlės, žvakės, meno kūriniai ir kiti interjero akcentai neabejotinai suteiks namams išskirtinumo, tačiau nepamirškite dekoruoti saikingai. Neapkraukite kiekvienos tuščios lentynos, stenkitės išlaikyti tą pačią spalvų gamą, kitaip erdvė atrodys chaotiškai. Jei nusprendėte dekoruoti sienas, rinkitės neutralius paveikslus. Svarbiausia, kad jie nesugriautų interjero vientisumo ir derėtų prie aplinkos.

Kartais užtenka tiesiog atsikratyti senienų. Išmesti nebe pirmą dešimtmetį skaičiuojančius daiktus, keramines statulėles, dirbtines gėles, senus kilimus, pakeisti plastikinius šviestuvus. Jei labai gailite šių daiktų – galite juos sudėti į dėžę ir išnešti į sandėliuką ar rūsį. Kartais tereikia tiesiog išsivalyti namus ir tai yra geriausias „atšviežinimas“. Tuomet ankšta, tamsi erdvė pradeda atrodyti daug didesnė ir šviesesnė, o interjeras – lengvesnis, skoningesnis.

Svarstote apie nekilnojamojo turto pardavimą?

Užpildykite lentelę ir gaukite nemokamą NT rinkos kainos vertinimą.

Turite klausimų?

Registruokitės nemokamai konsultacijai.